Er zijn maar liefst 1 miljoen exemplaren verkocht van maar 2 auto’s, waarvan 1 de Toyota Corolla is. Weet jij wat het andere model is?

Het is geen grote verrassing

De Toyota Corolla komt binnen als absolute nummer 1 met 1.181.445 stuks. De Ford F-Series komt op de 2e plaats met 1.080.757 en de Toyota RAV4 komt op de 3e plaats met 837.624 stuks. Zo blijkt uit cijfers van Focus2Move.

Focus2Move is een marktonderzoeksbureau dat, naar eigen zeggen, de grootste autoverkoop database ter wereld heeft. De Corolla en F-series waren zelfs ook in 2017 de best verkochte modellen.

In 2017 was de Toyota Corolla nog aantrekkelijker voor het publiek met een grotere afname dan in 2018 met 1.202.298 stuks.

Waar de Golf vroeger de top plekken bezat is het model nu gezakt naar een 6e plaats. Zelfs de Volkswagen Tiguan heeft de Golf ingehaald met een 5e plaats. De Volkswagen Polo is wereldwijd op een 8e plek geëindigd. De Chevrolet Silverado sluit de top 10 af.

Landelijke verschillen

De Renault Clio is een uitstekend voorbeeld van een auto die hoog scoort in Nederland, maar wereldwijd het moet doen 34e plaats. In Nederland behaalde dit model een mooie 2e plaats. De Kia Picanto, nummer 3 in Nederland, valt zelfs buiten de top 100 om maar een voorbeeld te noemen.

Zo is het toch opvallen hoe auto’s zo verschillend in smaak kunnen vallen per land. De Renault Sandero, Chevrolet Spark en Renault Logan staan in de top 3 van Colombia.

In Portugal is de Renault Clio het meest populaire model, waarna de Nissan Qasqai en Peugot 208 volgen. In Zuid-Afrika is de Polo, Toyota Hilux en Ford Ranger het meeste verkocht.

De Volkswagen Lavida, Nissan Sylphy en Wuling Hongguang zijn in China het meeste verkocht.

Hieronder is een totaaloverzicht te vinden met een top 10 met de meest verkochte automodellen wereldwijd.

Autolease Limburg heeft een uitgebreid aanbod

Je kunt de Toyota Corolla bij Fleximo verkrijgen in verschillende lease vormen, denk hierbij aan:

  1. short lease
  2. private lease
  3. netto operational lease 
  4. operational lease
  5. financial lease

Daarnaast helpen wij jou met de volgende vraagstukken bij autolease:

  • Welke opties en/of accessoires zijn er mogelijk binnen mijn leasebudget?
  • Welke soorten verzekeringen zijn er mogelijk en welke zijn verplicht?
  • Wat zijn precies de financiële voordelen bij het leasen van een elektrische auto?

Neem contact op met onze specialisten voor een gratis consult!

 

Wereldwijde verkoop 2018/2017

ModelPlaats 2018Plaats 2017Verkoop 2018Verkoop 2017%
Toyota Corolla111.181.4451.202.298-1,7%
Ford F-Series221.080.7571.076.0350,4%
Toyota RAV435837.624808.6923,6%
Honda Civic44823.169817.8360,7%
Volkswagen Tiguan57791.275728.3698,6%
Volkswagen Golf63789.519880.231-10,3%
Honda CR-V76747.646759.003-1,5%
Volkswagen Polo810725.463651.53911,3%
Toyota Camry911661.383637.2673,8%
Chevrolet Silverado108651.090660.524-1,4

 

Neem contact op

Vul onderstaande gegevens in dan nemen wij z.s.m. contact met u op.

Niet leesbaar? Verander tekst.

Typ uw zoektermen in. Druk op enter om te zoeken